W piątek policjanci z powiatu wejherowskiego dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji w Warszawie znaleźli i odzyskali kradziony samochód z terenu Niemiec o wartości prawie pół miliona złotych. Następnie w pobliskiej miejscowości zatrzymali także 54-latka, który miał związek z kradzieżą samochodu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W niedzielę został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W piątek przed południem kryminalni z Wejherowa dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji w Warszawie wspólnie z policjantami z Posterunku Policji w Łęczycach oraz w Luzinie odzyskali ukradziony z terenu Niemiec samochód marki Jeep Grand Cherokee. Policjanci z Łęczyc zostali skierowani w rejon miejscowości Strzebielino i tam na jednym z parkingów zauważyli samochód, który został ukradziony z terenu Niemiec. Pojazd został przez funkcjonariuszy sprawdzony i zabezpieczony do sprawy.

Następnie policjanci z Luzina zostali skierowani do kontroli drogowych, ponieważ sprawca kradzieży samochodu jechał w ich kierunku. Po chwili policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód i zatrzymali 54-latka, który został doprowadzony do wejherowskiej komendy. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem. W niedzielę sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię