Fot. Pixabay

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach odnaleźli nastolatkę, która zgubiła list pożegnalny. Szybka reakcja i pomoc młodej kobiecie w stanie depresji była możliwa dzięki czujności ekspedientek z jednej z perfumerii w Kętach.

We wtorek (28.03), tuż przed godziną 11, dyżurny Komisariatu Policji w Kętach otrzymał informację o liście pożegnalnym znalezionym w jednej z perfumerii. Z treści listu wynikało, że jego autorka planowała targnąć się na własne życie.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce i przeprowadzili rozmowę z ekspedientkami, które poinformowały, że młoda klientka, która zgubiła list, kupiła żyletki. Dzięki analizie treści listu funkcjonariuszom udało się ustalić personalia jego autorki – 19-letnią mieszkankę Kęt. Policjanci szybko skontaktowali się z rodziną dziewczyny.

Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy udzielili pomocy nastolatce i przewieźli ją na leczenie do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz czujności ekspedientek udało się zapobiec tragedii i udzielić niezbędnej pomocy 19-latce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię