Zdjęcie ilustracyjne.

Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Część z nich, 44-latek miał w kieszeni spodni, część w swoim domu. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem suwalscy policjanci zatrzymali 44-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Część z nich funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie. Zawiniątko z białym proszkiem miał schowane w kieszeni spodni. Mężczyzna od razu powiedział, że jest to amfetamina, co potwierdziło też wstępne badanie narkotesterem. Mieszkaniec Suwałk twierdził, że ktoś mu to podrzucił.

Kolejne narkotyki, zabezpieczyli mundurowi w domu mężczyzny, podczas przeszukania. Czynności policjantów wspierał policyjny pies Jankesz, który wywęszył narkotyki ukryte w biurku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 44-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię