Żuromińska policja zatrzymała handlarzy narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, mefedron oraz marihuanę. Podejrzani zostali zatrzymani. Grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili osoby zajmujące wprowadzaniem do obrotu środków odurzających i zlokalizowali miejsce przechowywania narkotyków. Narkotyki przechowywane były w lesie. W miniony czwartek zorganizowana zasadzka kryminalnych skutkowała zatrzymaniem dwóch mężczyzn. Zatrzymani to 21 i 35-letni mieszkańcy powiatu żuromińskiego. Policjanci zabezpieczyli pieniądze i prawie 0,5 kilograma narkotyków.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania i udziału w obrocie znacznej ilości środków odurzających, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Młodszy z nich usłyszał również zarzut udzielania środków odurzających.

Prokurator Rejonowy w Mławie wystąpił z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec zatrzymanych mężczyzna na okres 3 miesięcy, do czego Sąd Rejonowy w Mławie się przychylił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię