Policjanci Wydziału Kryminalnego kolskiej jednostki zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Koło, który posiadał przy sobie narkotyki. Przed wymiarem sprawiedliwości staną również trzy inne osoby, które jak ustalono w toku prowadzonych czynności operacyjnych i procesowych, trudniły się handlem środkami odurzającymi. Podczas dokonanych przeszukań stróże prawa zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków.

10 czerwca br. kolscy policjanci w trakcie legitymowania 22-letniego mieszkańca gminy Koło odkryli, że mężczyzna posiada przy sobie zakazane środki odurzające. Policyjny narkotest wykazał, że jest to amfetamina.

W wyniku dalszych działań podejmowanych w tej sprawie mundurowi ustalili kolejne osoby, które trudniły się rozpowszechnianiem narkotyków. Wobec trzech zatrzymanych na wniosek policji prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Dalsze czynności pozwoliły na zatrzymanie kolejnej osoby, tym razem mieszkańca gminy Dąbie, u której znaleziono znaczną ilość środków odurzających w postaci amfetaminy.  Wobec tej osoby na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Źródło: wielkopolska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię