Policjanci z Trzebnicy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Okazało się, że chował je w garażu, gdzie zapachy smarów i olejów miały utrudnić ich odnalezienie. Funkcjonariusze przy pomocy psa tropiącego środki odurzające, znaleźli 120 porcji marihuany. Przypomnijmy, że za posiadanie zabronionych substancji grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Trzebniccy policjanci pionu kryminalnego ustalili 19 – letniego mieszkańca powiatu, który może mieć związek z narkotykami. Po przybyciu do jego miejsca zamieszkania okazało się, że mężczyzna ukrywa marihuanę w garażu. Podczas działań funkcjonariusze współpracując z Dolnośląskim Urzędem Celno-Skarbowym, wykorzystali psa tropiącego narkotyki. „Mafio” bezbłędnie wskazał ukryte w garażu pudełko, w którym znajdowały się 22 woreczki z zapięciem strunowym wypełnione marihuaną oraz waga służąca do porcjowania. Policjanci odnaleźli również metalowy młynek do rozdrabniania. Łącznie zabezpieczono środki odurzające, które mogły by posłużyć do wytworzenia 120 porcji narkotyku.

Aktualnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd mężczyzna miał narkotyki i gdzie miały one trafić. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: dolnośląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię