Wczoraj około godz. 13:40 na drodze powiatowej w miejscowości Łęka (w gminie Korzenna, powiat nowosądecki) doszło do wypadku drogowego w którym zginęły 3 osoby.

Kierujący samochodem ciężarowym marki Man z cysterną z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z samochodem terenowym marki Nissan Patrol, a następnie z Volkswagenem Passatem i Oplem Astrą.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący volkswagenem 32-letni mężczyzna. Zginęła także jego 32-letnia żona oraz 6-letni syn. W samochodzie podróżowała także ich 10-letnia córka, która została zabrana do szpitala.

Do sądeckiego szpitala trafiły także 3 osoby, które podróżowały nissanem, natomiast 19-letniego kierowcę opla przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego przez kilka godzin pracowali policjanci i strażacy. 48-letni kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia to osoby zamieszkujące na terenie powiatu nowosądeckiego i gorlickiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię