archiwum

Do 5 lat więzienia grozi 3 mieszkańcom Lublina, którzy zaatakowali 47-latka i domagali się od niego zapłaty za niedokończoną pracę. Jeden z mężczyzn najpierw wybił szybę w samochodzie pokrzywdzonego. Następnie wspólnie go pobili. Decyzją prokuratora mężczyźni w wieku 33, 47 i 55 lat trafili pod dozór policji.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w centrum Lublina. Właściciel firmy budowlanej spotkał się z dwoma pracownikami. Podczas rozmowy doszło do nieporozumień. Mężczyźni domagali się zapłaty za niedokończoną pracę. W pewnym momencie jeden z nich chwycił za metalową łapkę i wybił nią szybę w samochodzie pokrzywdzonego. Następnie obaj zaatakowali 47-latka. W trakcie zajścia do napastników dołączył trzeci sprawca, który pojawił się na miejscu. Po kilku ciosach mężczyźni uciekli.

Sprawcy w wieku 33, 47 i 55 lat zostali zatrzymani przez kryminalnych z komendy miejskiej i 4. Komisariatu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty zmuszania do określonego zachowania, w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności. Dodatkowo 47-latek odpowie za zniszczenie mienia. Decyzją prokuratora wszyscy trafili pod dozór policji. Od podejrzanych zabezpieczono blisko 3 tysiące złotych na poczet przyszłej kary. Za te przestępstwa grozi do 5 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię