Weszli do sklepu z zamiarem kradzieży. Bezceremonialnie zgarniali z półek wszystko, co wpadło im w ręce. Łupy pakowali do reklamówek i chowali pod ubrania. Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Nawet to nie przeszkodziło mu by kontynuować kradzież. Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu i poszukują widniejących na zdjęciach i filmie mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Około godz. 21: 30 do marketu weszło trzech mężczyzn. Każdy z nich zaczął rozglądać się po sklepowych półkach. Po chwili przystąpili do akcji.

Bezceremonialnie zgarniali z półek wszystko co wpadło im w ręce. Łupy pakowali do reklamówek i chowali pod ubrania. Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Nawet to nie przeszkodziło mu by kontynuować kradzież. Z pomocą kompanowi pośpieszył kolega, który usiłował go podnieść.

Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzą policjanci z III komisariatu. Podczas prowadzonych czynności zabezpieczony został monitoring. Osoby, które rozpoznają widniejących na zapisie wideo mężczyzn prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię