W sobotę w Tomaszowie Lubelskim 48-letnia pracownica mleczarni podczas układania serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami na których układała produkty. Pomimo podjętej reanimacji, życia kobiety niestety nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W sobotę po godzinie 13. dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy do którego doszło na terenie zakładu mleczarskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letnia pracownica zakładu, podczas układanie serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami, na których układała produkty. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, życia 48-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego, nie udało się uratować. Ciało kobiety decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Czynności na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora oraz pracownika Państwowej Inspekcji Pracy. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię