Policjanci z bełchatowskiej policji pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Wielopole. W wyniku zderzenia trzech pojazdów osobowych wszyscy uczestnicy wypadku – trzech kierowców i pasażerka – zostali przetransportowani do szpitali. Niestety 63-letni kierujący seatem zmarł pomimo wysiłków lekarzy.

W sobotę, 10 lipca 2021 roku około godziny 8.30 oficer dyżurna bełchatowskiej policji została powiadomiona o wypadku drogowym na 86,8 km DK 74 w miejscowości Wielopole na terenie powiatu bełchatowskiego. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych: seat ibiza, lexus oraz ford fiesta. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia.

Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do zderzenia wszystkich pojazdów. 20-letni kierowca lexusa został przewieziony do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim, jego 20-letnia pasażerka pogotowiem lotniczym została przetransportowana do szpitala w Sieradzu. Również 63-letni kierowca seata został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Łodzi. Natomiast 72-letni kierujący fordem trafił pod opiekę medyków z bełchatowskiego szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy 63-letni mieszkaniec Puław zmarł.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bełchatowscy policjanci. Droga była nieprzejezdna, funkcjonariusze zorganizowali objazdy w miejscowościach Huta oraz Mzurki. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały do godziny 13.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię