Do tragicznego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Niedrzwica Kościelna. Samochód marki Pugeot zderzył się z przejeżdżającym pociągiem. W wyniku wypadku 31-letnia kierująca oraz 9-miesieczne dziecko ponieśli śmierć na miejscu zdarzenia. Z kolei drugie z przewożonych dzieci – 9 letnia dziewczynka została w ciężkim stanie przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 18.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem marki Peugeot przejeżdżając przez niestrzeżony przejazd kolejowy zderzyła się z nadjeżdżającym pociągiem relacji Stalowa Wola-Lublin.

Samochodem oprócz kierującej 31-letniej kobiety podróżowała również dwójka dzieci w wieku 9 miesięcy i 9 lat. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniosła kierująca pojazdem  i 9-miesieczny chłopiec. Z kolei 9-letnia dziewczynka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Policjanci wykonywali na miejscu wypadku czynności pod nadzorem prokuratora. Przez kilka godzin ruch pojazdów był wstrzymany. Jak ustalono, maszynista pociągu był trzeźwy.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię