Prokuratura Okręgowa w Krakowie, Wydział I Śledczy nadzoruje śledztwo w sprawie dokonania w dniu 10 czerwca 2017 roku w Krakowie zabójstwa 24-letniego mieszkańca tego miasta.

Sprawa dotyczy zdarzenia które miało miejsce w Krakowie – Czyżynach. Na przejściu dla pieszych 23-letniemu pokrzywdzonemu zadano ciosy nożem w udo. Pokrzywdzony w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Podjęte w toku śledztwa czynności operacyjne i procesowe doprowadziły do ustalenia, że sprawcą tego czynu jest 24-letni Kamil Pułtorak, mieszkaniec jednej z podkrakowskich miejscowości. Ponadto ustalono, że wymieniony od dnia popełnienia czynu ukrywa się. W dniu 20 czerwca 2017 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział; XIV Karny na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec Kamila Pułtoraka tymczasowego aresztowania na okres 14 dni, liczony od dnia zatrzymania. W dniu 21 czerwca 2017 roku prokurator z Wydziału I Śledczego Prokuratury okręgowej w Krakowie wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Więcej: Kałuża krwi na pasach. To nie był wypadek. Ktoś zadźgał nożem młodego mężczyznę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię