Zdjęcie podglądowe. Foto: archiwum

Wracamy do sprawy tragedii, której wczoraj doszło na strzelnicy w Tarnowskich Górach. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Początkowo policja bardzo oszczędnie informowała o sprawie i mowa była raczej o wypadku. Wiadomo już więcej o okolicznościach całego zajścia. Wszystko widać na nagraniu z monitoringu, które zostało zabezpieczone przez policję.

Mężczyzna przyszedł na strzelnicę około godz. 17. Otrzymał rewolwer, który celował do tarczy. W pewnym momencie włożył go sobie do ust i wystrzelił. Instruktor, widząc to, także do niego strzelił, prawdopodobnie próbując w ten sposób go powstrzymać. Niestety, 23-latek dopiął swego. Zginął na miejscu.

Strzelnica, w której doszło do tragedii, wydała oświadczenie:

W związku z tragedią jaka się wydarzyła na naszym obiekcie informujemy, że zdarzenie to nie było nieszczęśliwym wypadkiem, a samobójstwem. Więcej informacji na temat nie udzielamy ze względu na dobro rodziny tragicznie zmarłego oraz z uwagi na toczące sie postępowanie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach.
Wszystkich komentujących oraz przekazujących zasłyszane informacje prosimy o zachowanie umiaru oraz rzetelności przekazu, gdyż szukanie sensacji kosztem ludzkich tragedii jest co najmniej nieetyczne

Z wyrazami szacunku dla wszystkich wspierających nas w tych trudnych chwilach

Ekipa Strzelnicy CS24

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię