Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj przed 11.00 na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Błonie. W zdarzeniu udział wzięło pięć pojazdów. Samochód ciężarowy oraz cztery osobowe, volkswagen, BMW, skoda i volkswagen. Kierująca volkswagenem kobieta z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala. Ruch odbywał się wahadłowo, a kierowcy musieli się liczyć z dużymi utrudnieniami.

W poniedziałek, 29 czerwca przed 11.00 dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Błonie na drodze krajowej numer 92. Na miejsce udali się policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz błońskiego komisariatu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego jadąc w kierunku Sochaczewa, najechał na tył dojeżdżających i oczekujących na zmianę świateł volkswagena, BMW, skodę i volkswagena.

Kierująca volkswagenem, który zderzył się ze scanią, z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie kierowcy samochodu ciężarowego wykazało, że ma on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię