Policyjni wywiadowcy z Dąbrowy Górniczej zatrzymali mężczyznę, który terenowym bmw uszkodził 11 zaparkowanych samochodów. Mieszkaniec Będzina noc spędził w izbie wytrzeźwień. 38-latkowi pobrano krew w celu badania na zawartość alkoholu i innych niedozwolonych substancji.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 21.00, w centrum dąbrowskiej dzielnicy Gołonóg. Dyżurny dąbrowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o terenowym bmw, taranującym samochody zaparkowane w rejonie Placu Bema. Na miejscu zdarzenia bardzo szybko zjawili się policyjni wywiadowcy. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który próbował oddalić się z rozbitego suv-a. 38-latek był agresywny.

Mieszkaniec Będzina trafił do izby wytrzeźwień. Pobrano mu krew do badania, którego wyniki dadzą odpowiedź na to, czy był trzeźwy lub nie znajdował się od wpływem innych, niedozwolonych substancji. Kierowca bmw uszkodził w sumie 11 samochodów. Trwa szacowanie strat. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, jednak niewykluczona jest zmiana kwalifikacji czynu.

 

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię