Kryminalni z Komisariatu Policji I w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 18 września tego roku w warsztacie wulkanizacyjnym przy ul. Kokotek w Rudzie Śląskiej. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny nagranego przez monitoring. Jeśli ktoś wie, kogo zarejestrowała kamera, prosimy choćby o anonimową informacji.

Kryminalni z rudzkiej „jedynki” prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kasetki z pieniędzmi z warsztatu wulkanizacyjnego. Do zdarzenia doszło 18 września tego roku. W toku wykonywanych czynności ustalono wizerunek osoby, która podejrzana jest o to przestępstwo. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna po kradzieży odjechał samochodem marki Ford Focus MK1 z nadwoziem typu hatchback koloru zielonego. Z sygnałów, jakie otrzymują policjanci wynika, że sprawca może zamieszkiwać poza Rudą Śląską.

Anonimowe informacje można przesyłać za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas”, dopisując „kradzież z zakładu wulkanizacyjnego – KP1”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię