Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ujawnili paczkę kurierską, w której znajdowały się „dopalacze”. Z zabezpieczonych przez śledczych środków, można było przygotować ponad 3,6 tys. porcji dilerskich. Czynności w sprawie trwają.

To kolejne niebezpieczne dla życia substancje, zabezpieczone w ostatnim czasie przez policjantów z zespołu do walki z przestępczością narkotykową rybnickiej komendy.

Tym razem kryminalni ujawnili paczkę kurierską, w której znajdowały się tzw. „dopalacze”. Z zabezpieczonych przez śledczych środków, można było przygotować ponad 3,6 tys. porcji dilerskich. Przechwycone dopalacze przekazano do badań laboratoryjnych w celu ustalenia ich składu chemicznego. Jak ustalili policjanci, substancje te miały trafić do dalszej dystrybucji na terenie Rybnika. Czynności w sprawie trwają. Przypominamy, że za wprowadzenie do obrotu szkodliwych dla zdrowia lub życia wielu osób substancji grozi kara do 8 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

  1. Przypominamy, że za wprowadzenie do obrotu szkodliwych dla zdrowia lub życia wielu osób substancji grozi kara do 8 lat więzienia – papierosy? Alkohol? Kto za to pojdzie siedziec?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię