Ostrowieccy kryminalni wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o nielegalne posiadanie broni, amunicji oraz znacznej ilości narkotyków. Wczoraj ze swojego zachowania mieszkaniec gminy Ćmielów tłumaczył się przed prokuratorem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Ćmielów może posiadać znaczną ilość narkotyków. Z kolei ostrowieccy kryminalni weszli w posiadanie informacji, że ten sam mężczyzna może posiadać nielegalną broń. Takie podejrzenia sprawiły, że śledczy w miniony poniedziałek zjawili się na terenie posesji zamieszkałej przez 21-latka. Policjanci bardzo skrupulatnie przeszukali wszystkie pomieszczenia pod kątem narkotyków i broni. Efekt był zaskakujący – ujawniono rewolwer przerobiony na amunicję 9 mm, 2 sztuki amunicji do broni palnej, broń gazową wraz z amunicją w ilości 9 sztuk oraz kilkanaście sztuk m.in. noży, a także pałek.

Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny o wadze blisko 20 gramów wstępnie zidentyfikowany jako marihuana oraz blisko 35 gramów białego proszku wstępnie określonego jako amfetamina. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania bez wymaganego zezwolenia broni i amunicji oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj mężczyzna ze swojego zachowania tłumaczył się przed prokuratorem.

1 KOMENTARZ

  1. To ma być znaczna ilość broni i narkotyków????
    Też takie miałem jak chodziłem do podstawówki!!!!
    Barany!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię