Tczewscy kryminalni zatrzymali 30-latka, którego podejrzewali o uszkodzenie ciała. Mundurowi ustalili, że sprawca podszedł do pokrzywdzonej i zranił ją nożem w rękę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił przedstawić mieszkańcowi Tczewa zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek o godzinie 23.00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o udzielaniu pomocy medycznej w szpitalu kobiecie, która została zaatakowana nożem. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci, którzy w rozmowie z pokrzywdzoną ustalili przebieg zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że do ataku doszło na ulicy Wojska Polskiego w Tczewie. Idąca w tym czasie chodnikiem kobieta została niespodziewanie zaatakowana przez nieznaną jej osobę. Napastnik bez żadnego ostrzeżenia zadał pokrzywdzonej cios nożem, raniąc ją w rękę.

W wyniku przeprowadzonych przez funkcjonariuszy działań w środę policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 30-letniego tczewianina, podejrzewanego o ten czyn. Nie wyjaśnił on motywów swojego postępowania.

Zebrany przez śledczych w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zarzutów uszkodzenia ciała.

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: pomorska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię