Ilustracja

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w reklamówce niósł narkotyki. Wpadł, bo nie miał maseczki na twarzy. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli ponad 5 tys. porcji dilerskich amfetaminy. Zatrzymany tłumaczył się, że znalazł torbę, a że jest osoba uzależnioną postanowił ją zabrać. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Katowiccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali mężczyznę, który w reklamówce niósł narkotyki. Mężczyzna spacerował po Katowicach bez zasłoniętych ust i nosa. To brak maseczki i nerwowe rozglądanie się mężczyzny po okolicy zwróciło uwagę policjantów. Podczas czynności okazało się, że w plastikowej torbie mężczyzna przenosi ponad 5 tys. porcji dilerskich amfetaminy.

36-latek tłumaczył, że przed chwilą za garażami znalazł siatkę i postanowił zabrać ja do domu, bo od czasu do czasu zażywa narkotyki. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Wcześniej był już zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe, kradzieże i włamania. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice-Zachód, sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię