Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, naruszenie nietykalności policjantów oraz zmuszanie do odstąpienia od czynności służbowych odpowiedzą dwaj bracia z gminy Niemce. Agresywni mężczyźni w wieku 31 i 23 lat zostali zatrzymani przez kryminalnych z komisariatu w Niemcach. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli prawie 100 gramów marihuany i amfetaminy. Dzisiaj trafili do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek. Operacyjni z komisariatu w Niemcach weszli na teren jednej z posesji na terenie gminy. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, iż mieszkający tam bracia mogą być w posiadaniu narkotyków. Na miejscu okazało się, że jeden z mężczyzn nie chce wpuścić funkcjonariuszy na posesję. Zaczął się z nimi szarpać i krzyczeć do brata aby spuścił narkotyki w toalecie. Policjanci szybko zareagowali i obezwładnili obu mężczyzn.

Funkcjonariusze podczas przeszukania odnaleźli prawie 100 gramów narkotyków. Zabezpieczona została marihuana i amfetamina. Część narkotyków ukryta była w zamrażarce. Obaj mężczyźni w wieku 31 i 23 lat zostali zatrzymani. Dzisiaj trafili do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do odstąpienia od czynności służbowych. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie. Może im grozić do 10 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię