Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w Warszawie, którzy 30 września, interweniowali w Parku Skaryszewskim w sprawie psa biegającego bez smyczy, ujęli 3 osoby posiadające narkotyki.

Około godz. 13 strażnicy otrzymali zgłoszenie o psie, który bez smyczy biega po Parku Skaryszewskim. Kilka minut później funkcjonariusze przybyli na miejsce w poszukiwaniu psa. Podczas interwencji strażniczka miejska zwróciła uwagę na trzech mężczyzn. Jeden z nich nagle zerwał się z ławki i zaczął uciekać na rowerze. Mężczyzna został ujęty. Funkcjonariuszka poczuła od niego silny zapach marihuany, a po chwili przyznał, że ją palił. Stwierdził, że pomaga mu w odzwyczajaniu się od spożywania alkoholu. Na dowód pokazał strażniczce pudełko zawierające susz roślinny i fifkę.

W tym momencie pozostali dwaj mężczyźni próbowali wycofać się w kierunku wysokich krzewów, gdzie jeden z nich odrzucił za siebie foliową torebkę z zapięciem strunowym. Wewnątrz znajdowała się zbrylona biała substancja. Trzeci z mężczyzn próbował przekonać strażników, że nie ma przy sobie zabronionych substancji. Poproszono więc by wyjął rzeczy z kieszeni. Wówczas zrezygnowany sięgnął do wewnętrznej kieszeni kurtki i wyjął z niej plastikową torebkę, w której znajdowały się mniejsze torebki z brunatno-szarym suszem roślinnym. Mężczyzna przyznał, że jest w nich haszysz i marihuana. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji. Cała trójka ujętych została przewieziona do komendy rejonowej policji. Tam testami potwierdzono, że w ujawnionych torebkach była marihuana, haszysz i mefedron. Wszyscy zostali zatrzymani. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię