Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z kradzieżą, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży puszki do zbiórki pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce 05 stycznia 2022 roku około godz. 13:10 w sklepie przy ul. Kąkolowej w Bydgoszczy.

Sprawczynią jest kobieta w wieku około 70 lat, która robiąc zakupy wzięła puszkę z pieniędzmi stojącą na ladzie przy kasie i włożyła ją do wózka zakupowego, po czym opuściła sklep.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają na załączonych zdjęciach sprawczynię kradzieży,  prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu na bydgoskich Wyżynach przy ul. Ogrody 19A. Informację można przekazać również dzwoniąc pod numer telefonu 47 751-14-38, a także całodobowo pod numerami 47 751 15 59 lub 112 powołując się na znak sprawy l.dz.VE-117/22.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię