Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawców napadu do jakiego doszło dziś rano w Łopienniku Górnym. Sprawcy najpierw spowodowali zdarzenie drogowe, następnie pobili mężczyznę i skradli mu sporą sumę pieniędzy. Podróżującej z nim żonie na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny ósmej. W audi, którym podróżował mężczyzna wraz z żoną uderzył jadący z przeciwka osobowy mercedes. Chwilę później za rozbitym samochodem małżeństwa zatrzymał się Renault, z którego wybiegło kilku mężczyzn. Pobili mężczyznę a następnie zabrali mu torbę z pieniędzmi. Była to gotówka w różnych walutach.

Sprawcy odjechali renault, którego porzucili w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Dalszą ucieczkę kontynuowali dwoma samochodami, były to prawdopodobnie osobowa mazda koloru srebrnego i granatowy mercedes typu kombi z charakterystycznymi srebrnymi listwami na bokach.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie 575-62-10 lub 997.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię