W miniony weekend, w miejscowości Kolonia Wiśniew 32-letni mieszkaniec Łukowa spowodował groźny wypadek. W trakcie udzielania pomocy medycznej w szpitalu ujawniono przy nim środki odurzające. Podobne substancje znaleziono także w aucie, którym kierował.

W sobotni ranek 32-letni mieszkaniec Łukowa kierujący samochodem Opel Vectra z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym Fiatem Ducato – za kierownicą, którego siedział 65-letni mężczyzna. Z miejsca wypadku obydwaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Podczas udzielania pomocy medycznej, jeden z ratowników w saszetce należącej do 32-latka ujawnił pudełko ze sproszkowaną substancją koloru białego oraz grudkami białej substancji. O tym fakcie niezwłocznie powiadomiono policjantów, którzy dokonali przeszukania auta mężczyzny, ujawniając we wnętrzu kolejne pudełko zawierające susz roślinny.

Od obu uczestników wypadku standardowo pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Ponadto od sprawcy wypadku pobrano krew do dalszych badań na zawartość substancji odurzających. Po opuszczeniu szpitala, 32-letni łukowianin odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz posiadanie substancji niedozwolonych, co może skutkować kilkuletnim pobytem w zakładzie karnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię