archiwum

Prawdopodobnie zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia i gróźb karalnych usłyszy dzisiaj dwóch mężczyzn w wieku 41 i 42 lat. Mężczyźni weszli do domu w którym spał pokrzywdzony, pobili go, a następnie jeden z nich ugodził go nożem w nogę. Obaj sprawcy oraz pokrzywdzony zostali zatrzymani, bo jak się okazało, pokrzywdzony był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj kilka minut po godzinie 20.00 do dyżurnego kwidzyńskiej komendy policji wpłynęła informacja, że w jednym z domów na terenie Kwidzyna doszło do pobicia 29-latka. Przybyli na miejsce interwencji funkcjonariusze szybko ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że do domu weszło dwóch mężczyzn w wieku 41- 42 lat, i zaczęło bić pokrzywdzonego po twarzy, gdy ten spał, a następnie jeden z nich wziął ze stołu nóż i wbił mu go w nogę.

Na miejsce zdarzenia skierowani zostali również ratownicy medyczni oraz grupa dochodzeniowa – śledcza, która przeprowadziła oględziny. Policjanci zatrzymali będących w domu sprawców pobicia oraz sprawdzili w policyjnych systemach wszystkie osoby wobec których podejmowali czynności.

Okazało się, że pokrzywdzony poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został opatrzony przez lekarzy w szpitalu i również trafił do policyjnej celi, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego. W najbliższym czasie osoby zatrzymane usłyszą zarzuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię