Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na autostradzie A1 w Piekarach Śląskich. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe: citroen oraz volkswagen. W wyniku zdarzenia 6 osób zostało rannych a jedna osoba zginęła.

Dzisiaj około godz.11.00 na autostradzie A1 w Piekarach Śląskich w kierunku na Gliwice doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że jadący lewym pasem volkswagen uderzył w tył citroena. W tym czasie ruch odbywał się tylko jednym pasem z uwagi na prace porządkowe na autostradzie. W wyniku zderzenia pojazdów uderzony został także samochód patrolu autostradowego. W sumie rannych zostało 5 osób w tym 2 ciężko.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety w wyniku zdarzenia zginęła 31-letnia mieszkanka Nowego Sącza. Na miejscu nadal pracują policjanci oraz inne służby ratunkowe. Zablokowana jest droga w kierunku Gliwic. Zorganizowano objazdy przez DK78. Śledczy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię