Wieruszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lututowie, podczas naprawy samochodu osobowego. W wyniku osunięcia się podpór podtrzymujących, pojazd przygniótł 76–letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło 24 lipca 2020r. przy ulicy Złoczewskiej w Lututowie. Po godzinie 14:00 dyżurny wieruszowskiej komendy Policji został poinformowany o tragicznym wypadku podczas prac naprawczych samochodu osobowego. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 76–letni mężczyzna w trakcie naprawy pojazdu, został przygnieciony przez osobowego mercedesa, który osunął się z podpór podtrzymujących. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 76–latek poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny z udziałem prokuratora, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie prowadzą wieruszowscy policjanci. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię