Dzięki międzynarodowej współpracy policjantów z polsko–niemieckiej grupy Nysa oraz funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy, udało się odnaleźć mercedesa skradzionego z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę około 180 tys. zł. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w ramach współpracy międzynarodowej z polsko-niemiecką grupą Nysa uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się skradziony mercedes. Samochód o wartości około 180 tysięcy złotych został przywłaszczony z terenu Niemiec.

W wyniku podjętych działań mundurowi odnaleźli utracone mienie na terenie jednej z miejscowości w gminie Zgorzelec. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego przestępstwa oraz prowadzą działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię