Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki i jej matki. Mężczyzna nachodził kobiety o różnych porach dnia i nocy, dzwonił, wielokrotnie wysyłał wiadomości, co wzbudziło w nich poczucie zagrożenia oraz naruszyło ich prywatność. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawianie wolności. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki i jej matki.

17 listopada br. w Kowarach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Honda, którym okazał się 42-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Okazało się, że mężczyzna posiadał amfetaminę, z której można uzyskać blisko 80 porcji handlowych.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego odpowie również za uporczywie nękanie swojej byłej partnerki i jej matki. 42-latek od stycznia 2021 roku do października br.  nachodził byłą partnerkę o różnych porach dnia i nocy, wielokrotnie wysyłał wiadomości, dzwonił z różnych numerów abonenckich, śledził. Podobnie zachowywał się wobec jej matki, której dodatkowo przekazywał nieprawdziwe informacje na temat córki. Zachowanie mężczyzny wzbudziło w nich poczucie zagrożenia oraz naruszyło ich prywatność.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a 42-latek odpowie za znaczne posiadanie narkotyków oraz stalking za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 18 listopada br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: policja Jelenia Góry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię