archiwum

Kryminalni z Kościerzyny zatrzymali 37-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna ukrywał narkotyki w migomacie. W czasie przeszukania policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z kościerskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęli znaczną ilość różnego rodzaju środków odurzających. Podczas przeszukania w garażu pod obudową urządzenia spawalniczego typu migomat policjanci zabezpieczyli blisko 200 gramów amfetaminy i 100 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną.

W przeszukaniu uczestniczył także owczarek belgijski o imieniu Korsyka, który służbę w policji pełni od trzech lat. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka podejrzewanego o posiadanie zabezpieczonych środków odurzających. Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię