W czwartek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali 23 i 19-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania u starszego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili ponad 130 gramów amfetaminy oraz blisko 400 gramów suszu roślinnego wstępnie zweryfikowanego jako marihuana. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 23-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach podczas kontroli zaparkowanego pojazdu i legitymowania dwóch mężczyzn znajdujących się w samochodzie ujawnili środki odurzające w postaci białego proszku. Dalsze czynności zostały wykonane w miejscach zamieszkań obu mężczyzn. W trakcie przeszukania u 23-latka funkcjonariusze ujawnili ponad 130 gramów białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina oraz blisko 400 gramów środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste.

W sobotę postanowieniem Sądu Rejonowego w Starachowicach 23-leni mieszkaniec Starachowic najbliższe 3 mieszące spędzi w areszcie. Mężczyzna będzie odpowiadał za udzielanie środków psychotropowych oraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja świętokrzyska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię