Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 4:30 w miejscowości Polubicze Wiejskie Drugie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Sharan uderzył w stoją częściowo na poboczu toyotę. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł kierowca toyoty. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 4:30 w miejscowości Polubicze Wiejskie Drugie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW Sharan, 22-letni mieszkaniec gm. Łomazy, uderzył w tył, stojącego częściowo na prawym poboczu, samochodu osobowego marki Toyota. W wyniku uderzenia toyota wpadła do przydrożnego rowu. Za kierownicą auta siedział 45-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska, który poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Kierujący sharanem 22-latek był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominają również, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię