Obcokrajowiec narkotyzował się w swoim samochodzie zaparkowanym nieopodal Dworca Wschodniego w Warszawie. Mężczyznę ujęli strażnicy miejscy, gdy przygotowywał porcję narkotyków do zażycia

Rankiem 15 listopada podczas patrolowania okolic Dworca Wschodniego strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zauważyli Skodę Fabię zaparkowaną w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Kijowskiej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jej kierowcę, który nerwowo się zachowywał. Drzwi auta były uchylone. Gdy strażnicy podeszli bliżej, zobaczyli leżące na desce rozdzielczej dwa zawiniątka z folii aluminiowej. Kierowca trzymał w ręku dno od puszki, które od spodu podgrzewał zapalniczką.

Funkcjonariusze podjęli interwencję. W zawiniątkach ujawnili brunatny proszek i wezwali na miejsce patrol policji. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest 35-letnim obywatelem Gruzji. Kierowca skody został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie przebadano zawartość obu zawiniątek zabezpieczonych przez strażników. Testy wykazały, że w środku był mefedron i heroina. Mężczyzna został zatrzymany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię