Raciborscy mundurowi zatrzymali 19-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło w okresie od 9 do 14 września br. w Raciborzu przy ulicy Solnej. Wówczas złodziej z piwnic w bloku ukradł rowery, narzędzia oraz elektronarzędzia o wartości kilku tysięcy.

Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie od dyżurnego jednostki  podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie włamywacza. Już w kilka godzin po ostatnim zdarzeniu ustalenia raciborskich policjantów pozwoliły  zatrzymać osobę związaną z przestępstwem. Złodziejem okazał się 19-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał 6 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem, kradzieży. Teraz 19-letniemu podejrzanemu grozi nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

W wyniku podjętych działań przez raciborskich stróży prawa utracone mienie w części zostało odzyskane. Jak informują śledczy sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone są kolejne zarzuty dla włamywacza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię