W niedzielę nad ranem mundurowi z Komisariatu Policji w Daleszycach zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego. Mężczyzna wspólnie z kolegą próbował napaść na stację paliw w jednej z podkieleckich miejscowości.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na jednej ze stacji paliw.  Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kielcach otrzymał informację, że do pomieszczenia jednej ze stacji paliw w podkieleckiej miejscowości próbuje wtargnąć dwóch zamaskowanych mężczyzn. Natychmiast na miejsce zostały skierowane policyjne patrole. W trakcie dojazdu do stacji paliw mundurowi z Komisariatu Policji w Daleszycach zauważyli jednego z mężczyzn, który próbował uciec w kierunku zabudowań.

Po niespełna kilometrowym pościgu uciekinier był już w rekach policjantów. W trakcie czynności okazało się, że zatrzymanym jest 23-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. Przy mężczyźnie mundurowi ujawnili replikę broni palnej i utraconą kartę bankomatową należącą do mieszkanki województwa łódzkiego. Mężczyzna został zatrzymany. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Sprawą zajmują się kieleccy kryminalni, a zatrzymanie kompana 23-latka, to tylko kwestia czasu. Mężczyźnie za czyn którego się dopuścił grozi teraz odpowiedzialność karna.

Źródło: świętokrzyska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię