Wczoraj do komisariatu w Śródmieściu zgłosił się 49-latek z Gdańska, który był poszukiwany trzema listami gończymi. Mundurowym powiedział, że ma już dość ciągłego ukrywania się i chce odbyć karę pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do zakładu karnego na ponad rok więzienia.

Do komisariatu Policji przy ul. Długa Grobla 4 zgłosił się wczoraj mężczyzna, który powiedział dyżurnemu, że jest poszukiwany i chciałby tę sprawę zakończyć. Dodał, że ma już dosyć ciągłego ukrywania się oraz unikania miejsc, w których mógłby zostać rozpoznany i zatrzymany.

49-letni mieszkaniec Gdańska do komisariatu przyszedł w towarzystwie swojej znajomej. Na miejscu się z nią pożegnał, po czym powiedział policjantom, że jest już gotowy, aby ponieść ciążące na nim konsekwencje. Mężczyzna już pod opieką mundurowych został sprawdzony w policyjnych systemach, a następnie zatrzymany. Był poszukiwany trzema listami gończymi, na podstawie nakazu doprowadzenia oraz ustalenia miejsca pobytu. Teraz zatrzymany spędzi ponad rok w zakładzie karnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię