Ilustracja

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był podejrzany o rozbój. Według ustaleń funkcjonariuszy, sprawca użył przemocy wobec dwóch innych mężczyzn, po czym zabrał im pieniądze, słuchawki oraz statyw do telefonu.

W okolicach ulicy Szegedyńskiej doszło do zdarzenia, w którym nieznany sprawca zaatakował dwóch mężczyzn. Napastnik użył przemocy, gazu pieprzowego oraz pałki teleskopowej, po czym zabrał ofiarom pieniądze, słuchawki i statyw do telefonu. Bielańska policja została poinformowana o incydencie.

Dzięki intensywnym działaniom operacyjnym, sprawca rozboju został zatrzymany w ciągu kilku dni. Po zgromadzeniu przez śledczych materiałów dowodowych, 30-latek został doprowadzony do żoliborskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty rozboju. Sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię