Katowiccy policjanci ustalają tożsamość i poszukują trzech młodych kobiet, które są podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety na zdjęciach z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji II w Katowicach pod numerem tel. 32 200 36 50 lub 32 200 36 87. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują trzech młodych kobiet, które są podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic. Do zdarzenia doszło 29 września 2017 roku na przystanku autobusowym „Józefowiec Ściegiennego 1” przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu pobliskiego lokalu, gdzie wcześniej przebywały podejrzewane kobiety.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Katowicach. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji II w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 36 50, 32 200 36 87 lub 112, email: [email protected]. Gwarantujemy anonimowość.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię