Włocławscy policjanci wyjaśniają, pod nadzorem prokuratora, okoliczności wypadku drogowego w gminie Włocławek. 32-letni kierujący quadem uderzył w drzewo ponosząc śmierć na miejscu. Pasażer, mając ponad 1,7 promila w organizmie, został do wyjaśnienia sprawy osadzony w policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (18.03.2020) około godziny 1:30 w nocy na drodze przebiegającej przez kompleks leśny w miejscowości Smólnik (gm. Włocławek). Z relacji zgłaszającego wynikało, że quad uderzył w drzewo i jedna osoba jest nieprzytomna. Policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia w czasie akcji ratowniczej zgromadzili też materiał dowodowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący niezarejestrowanym quadem wraz z pasażerem, jadąc od m. Łubna w kierunku m. Józefowo, po wyjechaniu z łuku drogi na prostym odcinku stracił panowanie i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierujący, pomimo udzielonej pomocy przez ratowników, zmarł. Drugi uczestnik, tj. 33-letni pasażer, nie odniósł poważnych obrażeń i do wyjaśnienia sprawy wypadku trafił do policyjnego aresztu. Kontrola trzeźwości wykazała, że miał on ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają, pod nadzorem prokuratora, okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię