W niedzielę (12.06.22) około godziny 15:00 na drodze krajowej S7 w kierunku Gdańska, na wysokości miejscowości Czerwona Karczma doszło do zdarzenia drogowego, gdzie podczas obsługi innego zdarzenia drogowego w tył nieoznakowanego radiowozu policyjnego marki bmw uderzyło rozpędzone dostawcze renault kierowane przez 54-letniego mężczyznę.

W trakcie uderzenia jeden z policjantów znajdował się wewnątrz pojazdu natomiast drugi przebywał przy pojeździe. Obaj funkcjonariusze ostródzkiej drogówki w wyniku odniesionych obrażeń trafili do szpitala. Wraz z kierującym pojazdem marki renault podróżowali dwaj inni pasażerowie, osoby te nie doznały żadnych obrażeń ciała.
Jak ustalono przed miejscem obsługiwanej kolizji znajdował się wystawiony przez funkcjonariuszy trójkąt ostrzegawczy celem zapewnienia bezpieczeństwa. Na pojeździe wystawiona została oraz uruchomiona lampa sygnalizacyjna.

W związku z zaistniałą sytuacją, zorganizowano objazd w kierunku Gdańska kierując uczestników ruchu przez centrum miasta Ostróda. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię