Wywiadowcy z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 22-latka który był poszukiwany listem gończym i posiadał przy sobie narkotyki. Dodatkowo mężczyzna ukrywał się przed prokuraturą. 22-latek usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i został doprowadzony do aresztu gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z komendy na warszawskiej Ochocie patrolując ulice na terenie dzielnicy po godzinie 18 zauważyli osobę, która na nerwowo się rozglądała. Wywiadowcy postanowili sprawdzić powód zachowania mężczyzny i podjęli wobec niego interwencję. 22-latek na widok zbliżających się osób zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg pieszy i po kilkunastu metrach dogonili i obezwładnili mężczyznę używając siły fizycznej. 22-latek wiedząc, że już nie ucieknie powiedział funkcjonariuszom, że jest poszukiwany. Wywiadowcy sprawdzili mężczyznę w policyjnych bazach danych i okazało się, że 22-latek jest poszukiwany listem gończym oraz nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Dodatkowo mężczyzna jest poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. W trakcie czynności przy mężczyźnie ujawniono również niewielką ilość narkotyków w postaci marihuany.

22-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Po wszystkich czynnościach 22-latek został doprowadzony do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię