Archiwum.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno zatrzymali dwóch braci w wieku 27 i 21 lat. Starszy z nich zgłosił się na rozmowę do dzielnicowego, który po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych ustalił, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Tego dnia pecha miał również młodszy brat 27-latka, który towarzyszył mu w komisariacie – okazało się, że również on jest poszukiwany przez policję.

Do komisariatu Szczecin – Pogodno zgłosił się 27-latek, który miał umówioną rozmowę z dzielnicowym. Funkcjonariusz sprawdził mężczyznę w policyjnych systemach informatycznych i odkrył, że jest on poszukiwany. Sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej. W rezultacie mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi, skąd trafi do zakładu karnego na 110 dni.

Jego brat, który towarzyszył mu podczas wizyty w komisariacie, również miał pecha. Policjanci wylegitymowali go i odkryli, że również w jego przypadku sąd wydał nakaz doprowadzenia, ale w celu odbycia 234 dni kary pozbawienia wolności. Obaj bracia zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy, którzy wykonali postanowienia sądowe. Teraz mężczyźni będą musieli odbyć wyznaczone kary pozbawienia wolności w zakładach karnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię