Kryminalni poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna zarejestrowany przez kamery wykorzystał nieuwagę seniorów i z ubrań pozostawionych w przedpokoju ukradł portfele z zawartością dokumentów i pieniędzy. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie.

Sprawą zajmują się kryminalni z 4. komisariatu Policji w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca na swoim koncie ma co najmniej 3 kradzieże. Do wszystkich zdarzeń doszło w czerwcu w dzielnicy LSM.

Zarejestrowany przez kamery mężczyzna za każdym razem pukał do drzwi starszych, samotnie mieszkających osób prosząc o drobne pieniądze lub jedzenie. Kiedy senior szedł do innego pomieszczenia, złodziej wykorzystywał chwilową nieuwagę i wchodził do środka. Następnie szybko przeszukiwał ubrania wiszące na wieszakach. Jego łupem padłu portfele z dokumentami oraz pieniędzmi w różnych kwotach.

Wizerunek sprawcy nagrała kamera w jednym z mieszkań. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z  4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00  lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię