„Dzień dobry. Przyszedłem, bo jestem poszukiwany i mam już dość tej tułaczki” – tymi słowami 39-letni mężczyzna przywitał się z dyżurnym w Komisariacie Policji w Mierzynie. Mężczyzna unikał wymiaru sprawiedliwości, ponieważ został skazany wyrokiem sądu na 6 miesięcy więzienia za kradzieże.

Kilka dni temu o 2:00 przed okienkiem dyżurnego Komisariatu Policji w Mierzynie stanął mężczyzna, który powiedział, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia i chce, aby go zatrzymać, ponieważ ma już dosyć tej tułaczki. 39-latek twierdził, że jest tym zmęczony i chce odpocząć. Jak się okazało, w jego sprawie zapadł wyrok skazujący na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne pół roku.

1 KOMENTARZ

  1. Polski wymiar sprawiedliwości to porazka…gość dostał ograniczenie wolnosci w postaci prac społecznych przez rok po 20 godzin miesięcznie…popracować 2 miechy ale w końcu olal bo musial z czegoś zyć i znalazl jakieś zajęcie na czarno….sąd zamiast zamienić na grzywnę to by coś wpadło do kasy państwa…zamienili mu Na 6 miesięcy odsiadki…teraz będą wydawać kase na jego utrzymanie w więzieniu …chory system…no ale Polska jest bogata 😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię