Wczoraj policjanci z Chojnic oraz Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zabezpieczali mecz piłki nożnej. W trakcie spotkania chojniccy kryminalni zatrzymali kibica, który w trakcie odbywającego się meczu odpalał race. Jak się później okazało, to nie było jedyne przewinienie zatrzymanego mieszkańca Starogardu Gdańskiego. W trakcie czynności policjanci w ubraniu zatrzymanego mężczyzny znaleźli narkotyki. 25-latek jeszcze dzisiaj prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z chojnickiego wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca powiatu starogardzkiego, który prawdopodobnie wniósł i odpalił  środki pirotechniczne na terenie miejscowego  stadionu, gdzie odbywał się mecz piłki nożnej. Jak się okazało podczas dalszych czynności w związku z tą sprawą, mundurowi w trakcie kontroli znaleźli przy 25-letnim zatrzymanym narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym przez mundurowych wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego mieszkaniec powiatu starogardzkiego usłyszy zarzuty posiadania środków narkotycznych, a także kolejny zarzut za odpalenie rac podczas imprezy sportowej, czym naruszył przepis wynikający z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Za popełnione przestępstwa za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności odpowie przed sądem. Sąd także wobec 25-latka może orzec środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe nawet na okres 6 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię