archiwum

Białostoccy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W portfelu mężczyzny mundurowi ujawnili zawiniątko oraz lufkę z marihuaną. Młodzieniec trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Teraz wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się mundurowi z białostockiej „trójki”.

Do III Komisariatu Policji w Białymstoku, w minioną środę, około godziny 17.30, zgłosił się mężczyzna, który przekazał dyżurnemu portfel znaleziony na osiedlu Zielone Wzgórza. W środku były dokumenty oraz pieniądze w kwocie około 100 złotych. W trakcie sprawdzania zawartości portfela policjant, w kieszonce zamykanej na zamek, ujawnił dodatkowo zawiniątko oraz lufkę z suszem koloru zielonego.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Dyżurny komisariatu, po ustaleniu danych kontaktowych właściciela, skontaktował się z nim telefonicznie i poinformował go o odnalezieniu portfela. Po około 30 minutach do komisariatu zgłosił się 21-latek, aby odebrać swoją zgubę. Mężczyzna przejrzał portfel i oświadczył, że nie wnosi żadnych uwag co do jego zawartości. W tym momencie mundurowi poinformowali mieszkańca gminy Choroszcz, że zostaje zatrzymany ze względu na ujawnione w nim środki odurzające.

Podejrzewany trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Teraz dalszym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Białymstoku.

Źródło: Podlaska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię