Do Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zgłosił się 30-letni mężczyzna, który miał być przesłuchany do prowadzonej wobec niego sprawy karnej. W trakcie obecności mieszkańca powiatu oleśnickiego na komendzie ujawniono przy nim ponad 70 porcji narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj do oleśnickiej jednostki zgłosił się młody mężczyzna, który miał zaplanowane przesłuchanie w sprawie popełnionego wcześniej przestępstwa. Mieszkaniec powiatu oleśnickiego w styczniu tego roku kierował pojazdem mechanicznym pomimo wydanego przez Sąd zakazu.

Policjant prowadzący postępowanie zaprowadził mężczyznę do biura, gdzie rozpoczął przesłuchanie. W trakcie czynności mężczyzna wyciągnął notes, z którego wystawał woreczek strunowy z zawartością substancji w postaci kryształu koloru białego. Tester narkotykowy wskazał, że jest to amfetamina.

W związku z podejrzeniem, że 30-latek może posiadać przy sobie środki zabronione prawem, funkcjonariusze dokonali szczegółowego przeszukania jego odzieży. W kieszeni spodni oraz kurtki ujawniono jeszcze pięć woreczków strunowych z zawartością metamfetaminy oraz tabletek ecstasy.

Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie 30 porcji metamfetaminy, 40 porcji amfetaminy oraz 6 tabletek ecstasy. Mężczyzna za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię