Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Mężczyzna wbrew woli pokrzywdzonej przemocą w postaci przytrzymywania złapał pokrzywdzoną za pierś. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę lub był świadkiem zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 maja 2022 roku około godziny 16.20 w okolicach przystanku autobusowego Dolna 01 na warszawskim Mokotowie. Pokrzywdzona siedziała na pieńku nieopodal chodnika. W tym momencie podszedł do niej mężczyzna, w wieku około 65 lat wyglądający na zaniedbanego. Miał siwe włosy oraz zarost w postaci brody i wąsów. Najpierw wdał się z kobietą, w którą dyskusję, a następnie przytrzymał ją siła i złapał ją za pierś. Kobieta zaczęła się bronić. Wyrwała i uciekła. Podejrzany oddalił w nieustalonym kierunku.

W toku prowadzonego śledztwa powołano biegłego z zakresu badań antroposkopijnych, który na podstawie relacji pokrzywdzonej sporządził portret pamięciowy sprawcy.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 26 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię